Rentacars - Wypożyczalnia samochodów:

Kraków, Katowice, Gliwice, Chorzów, Zabrze ...

NOWE SAMOCHODY - NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU!

Kontakt

tel. +48 790-480-231


Wynajmy średnio i długoterminowe

Dla wynajmów powyżej 3 miesięcy proponujemy bardzo atrakcyjne warunki najmu.

Zdzwoń i zapytaj o szczegóły.

 

Obsługiwane miasta

Obsługiwane miasta - rentacars - wypożyczalnia samochodów

Katowice*
Chorzów*
Bytom
Piekary Śląskie
Zabrze*
Gliwice*
Mikołów*
Kraków*
Łódź*
Wrocław*
Warszawa**Istnieje możliwość dowozu samochodu do klienta, należy wówczas ustalić indywidualnie opłate za podstawienie i odbiór samochodu.

Płatności online

zapraszamy wkrótce

Wypożyczalnia samochodów - Sosnowiec

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni samochodów w Sosnowcu. Wszystkim naszym klientom proponujemy bardzo atrakcyjne warunki wynajmu, dzięki którym zyskasz pełne zadowolenie.

 

Wszystkie nasze pojazdy są całkowicie bezpieczne dzięki przeprowadzanym cyklicznie przeglądom.

 

Proponujemy bardzo korzystne warunki. Stawiamy przede wszystkim na wygodę klienta, dlatego proponujemy dostarczenie auta do klienta o dogodnej porze.

 

Wypożyczenie samochodu to doskonały sposób na zapewnienie sobie komfortu i mobilności. Dokładnie zaplanujesz pobyt w Sosnowcu, dojeżdżając pod ustalony adres w zaplanowanym wcześniej czasie.

 

Samochody, które wchodzą w skład wypożyczalni w Sosnowcu dostosowane są do różnorodnych potrzeb odbiorców. Posiadamy zarówno niewielkie ekonomiczne auta, rodzinne samochody o dużym komforcie i przestrzeni, a także modele z powiększoną przestrzenią bagażową.

 

Każdy samochód, który proponujemy, to w pełni sprawny pojazd, posiadający szereg udogodnień dla łatwiejszego i bezpieczniejszego użytkowania.

 

Warunki są proste: my udostępniamy Ci samochód, a Ty otrzymujesz na wyłączne użytkowanie przez określony czas całkowicie sprawne auto, dzięki któremu Sosnowiec i jego wszelkie zakamarki nie będą dla Ciebie problemem.

 

Sosnowiec, kod pocztowy 41-200

Telefon: +48 790-480-231


Losowe zdjęcia naszych samochodów

wypożyczalnia samochodów Sosnowiec wypożyczalnia samochodów Sosnowiec