Rentacars - Wypożyczalnia samochodów:

Kraków, Katowice, Gliwice, Chorzów, Zabrze ...

NOWE SAMOCHODY - NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU!

Kontakt

tel. +48 790-480-231


Wynajmy średnio i długoterminowe

Dla wynajmów powyżej 3 miesięcy proponujemy bardzo atrakcyjne warunki najmu.

Zdzwoń i zapytaj o szczegóły.

 

Obsługiwane miasta

Obsługiwane miasta - rentacars - wypożyczalnia samochodów

Katowice*
Chorzów*
Bytom
Piekary Śląskie
Zabrze*
Gliwice*
Mikołów*
Kraków*
Łódź*
Wrocław*
Warszawa**Istnieje możliwość dowozu samochodu do klienta, należy wówczas ustalić indywidualnie opłate za podstawienie i odbiór samochodu.

Płatności online

zapraszamy wkrótce

Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice

Wielu osobom na dźwięk słów wypożyczalnia samochodów cierpnie skóra. To z przeświadczenia, iż korzystając z usług przeciętnej wypożyczalni z pewnością zapłacić będzie trzeba krocie. Bo w końcu luksus kosztuje, a wynajem auta, zwłaszcza nowego i zadbanego musi kosztować i to słono. Tymczasem prawda wygląda nieco inaczej, a gwoli ścisłości – zupełnie inaczej. Bo wypożyczyć samochód może dziś każdy. Nieważne, czy jest to wypożyczalnia gdzieś w centralnej Polsce, czy może nad morzem. Gdziekolwiek bowiem jest wspomniana wypożyczalnia samochodów: Pyrzowice, Śląsk, czy jakakolwiek inna lokalizacja – dziś na usługę wypożyczenia samochodu stać każdego.

 

Kto może zostać klientem wypożyczalni samochodów, czyli wymogi formalne

Dziś klientem wypożyczalni samochodów może zostać właściwie każdy. Jest to bowiem usługa, która opłaca się pod względem ekonomicznym, czasowym, czy logistycznym. I to zarówno w przypadku krótko-, średnio- jak i długoterminowych wypożyczeń auta. Co za tym idzie, jest ona dostępna dla portfela przeciętnie zarabiającej osoby. Aby otrzymać jednak zgodę na użytkowanie takiego samochodu, konieczne jest, aby spełnić minimalne warunki, zależne od wypożyczalni samochodów.

 

A są to:

  • odpowiedni wiek
  • posiadanie odpowiednich uprawnień

W zależności od wypożyczalni, wiek w jakim wypożyczyć można samochód jest różny, może wynosić tylko 18 lat. Bardzo często bywa jednak, iż od potencjalnych kierowców wymaga się, by legitymowali się starszym wiekiem. Przykładowo – wypożyczalnia samochodów Pyrzowice wymaga, by osoba wynajmująca ukończyła minimum 21 rok życia.

 

Do kogo skierowana jest usługa wypożyczenia auta

Wiedząc, iż na wynajęcie samochodu może pozwolić sobie właściwie większość osób warto zastanowić się nad tym, do kogo tak naprawdę skierowana jest tego typu oferta. Odpowiedź choć może wyda się zbyt uproszczona, jest jednak prawdziwa. Do każdego. Z wypożyczalni samochodów mogą korzystać:

- osoby prywatne

- firmy

 

Zarówno jedni, jak i drudzy korzystają z tych właśnie możliwości z coraz większym zapamiętaniem. A wszystko wynika z korzyści, jakie zapewnia wypożyczony wóz.

 

Jakie samochody można wypożyczyć

Wiemy już kto, zastanówmy się zatem co może wypożyczyć osoba udająca się do wypożyczalni samochodów. I tu pojawiają się spore różnice. To kwestia indywidualna zależna od konkretnej wypożyczalni. Inną ofertę znajdziemy w wypożyczalni samochodów w Pyrzowicach, inną w Szczecinie. Niemniej jednak będą to samochody w dobrym stanie i zapewniające pasażerowi komfort.

W dobrej wypożyczalni samochodów znaleźć można taką flotę samochodów, która zaspokoi potrzeby różnych klientów. I tych poszukujących samochodów typowo luksusowych, jak i tych chcących podróżować komfortowo, ale bez szaleństw. A przede wszystkim będą to samochody, którymi dojechać będzie można do celu bezpiecznie.

 

Losowe zdjęcia naszych samochodów

wypożyczalnia samochodów Sosnowiec wypożyczalnia samochodów Sosnowiec