Rentacars - Wypożyczalnia samochodów:

Kraków, Katowice, Gliwice, Chorzów, Zabrze ...

NOWE SAMOCHODY - NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU!

Kontakt

tel. +48 790-480-231


Wynajmy średnio i długoterminowe

Dla wynajmów powyżej 3 miesięcy proponujemy bardzo atrakcyjne warunki najmu.

Zdzwoń i zapytaj o szczegóły.

 

Obsługiwane miasta

Obsługiwane miasta - rentacars - wypożyczalnia samochodów

Katowice*
Chorzów*
Bytom
Piekary Śląskie
Zabrze*
Gliwice*
Mikołów*
Kraków*
Łódź*
Wrocław*
Warszawa**Istnieje możliwość dowozu samochodu do klienta, należy wówczas ustalić indywidualnie opłate za podstawienie i odbiór samochodu.

Płatności online

zapraszamy wkrótce

Wypożyczalnia samochodów - Gliwice

Gliwice leżą w samym sercu Górnego Śląska, w bliskiej odległości od Katowic, Chorzowa czy Zabrza. Poruszanie się w obrębie samych Gliwic, jak i między pobliskimi miejscowościami znacznie ułatwia samochód. Z myślą o każdej osobie, która szuka sposobu na komfortową podróż stworzyliśmy wypożyczalnię samochodów.

 

Nasza wypożyczalnia samochodów to szereg doskonałej jakości aut, charakteryzujących się nienagannym stanem technicznym. Każdy nasz klient może mieć pewność, że bezpiecznie dotrze do celu swojej podróży. Ponadto pojazdy posiadają aktualne przeglądy oraz pakiet niezbędnych ubezpieczeń.

 

Dbamy także o komfort naszych klientów. Wszystkie proponowane przez nas samochody posiadają szereg udogodnień wpływających na wygodę jazdy. Po wcześniejszych ustaleniach możemy także zaproponować dostarczenie samochodu pod określony adres na terenie Gliwic o ustalonej wcześniej porze.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni samochodów z Gliwic. Wśród naszej floty aut z pewnością znajdziesz model, który będzie w pełni odpowiadał Twoim wymaganiom. Mamy nadzieję, że nasze auta bezpiecznie i komfortowo dowiozą Cię do celu!

 

Gliwice, kod pocztowy 44-100

Telefon: +48 790-480-231


Losowe zdjęcia naszych samochodów

wypożyczalnia samochodów Gliwice wypożyczalnia samochodów Gliwice