Wypożyczalnia samochodów – Śląsk

Nie od dziś wiadomo, że posiadanie własnego środka lokomocji to duży atut, ale i spory wydatek. Coraz częściej okazuje się, iż zakup samochodu i jego utrzymanie staje się zbyt kosztowne, wobec czego gros ludzi rezygnuje z posiadania własnego pojazdu. Jak jednak mogą oni poradzić sobie w sytuacjach, kiedy samochód jest im niezbędny? Rozwiązań jest kilka, my skupimy się jednak na możliwości wypożyczenia samochodu. To coraz popularniejsza usługa, która zdobywa z roku na rok większą ilość klientów. Dlaczego? Postaramy się odpowiedzieć wam, dlaczego i czym kusi klientów wypożyczalnia samochodów.

Aspekt ekonomiczny

Jak już zostało wspomniane we wstępie, zakup i utrzymanie samochodu to rzecz kosztowna. Właśnie z tego powodu coraz więcej osób decyduje się zrezygnować z posiadania własnego samochodu. W wielu przypadkach bardziej opłacalne stało się zamówienie taksówki (zwłaszcza jeśli chodzi o osoby jeżdżące niewiele i to na niewielkie dystanse) lub wynajęcie samochodu.

Dlaczego wypożyczalnia samochodów to dobry kierunek

Wynajem samochodu opłaca się przede wszystkim tym osobom, które jeżdżą okazjonalnie, a zatem posiadanie własnego samochodu w ich przypadku nie jest koniecznością. Decydując się na wypożyczenie samochodu, osoba taka nie musi ponosić opłat, jakie wiążą się z posiadaniem własnych czterech kółek. A w związku z tym nie musi przejmować się rozmaitymi wydatkami typu ubezpieczenie samochodu, przeglądy, serwisowanie, naprawy, etc. na samochód, który przez większość roku stoi w garażu i czeka na „lepsze czasy”. Pieniądze te wykorzystać może znacznie przyjemniej na inne potrzeby, w tym na wynajem samochodu w razie konieczności.

Mobilność

Każdy kto zdecyduje się na wynajem samochodu doskonale wie, że dzięki temu zyskuje olbrzymią mobilność. Dla przykładu – mieszkaniec Chorzowa chce przyjechać na lotnisko po wracającą z wakacji żonę. Przez kilka dni będzie potrzebował też samochodu na załatwianie rozmaitych urzędowych spraw w kilku miastach. Niestety nie posiada własnego samochodu, dlatego postanawia wynająć samochód korzystając z oferty jaką przedstawia wypożyczalnia samochodów ze Śląska. Po podpisaniu wszelkich niezbędnych umów samochód znajduje się w jego dyspozycji, a on może załatwiać wszystkie swoje sprawy podróżując bezpiecznie i komfortowo samochodem.

Oszczędność czasu

Korzystanie z wypożyczalni samochodów daje również inną korzyść, która nierozłącznie związana jest z mobilnością, a mianowicie – oszczędność czasu. Dzięki temu iż możliwe jest szybsze dotarcie w wiele miejsc, można oszczędzić sporo czasu, który w innym wypadku trzeba byłoby poświęcić na szukanie odpowiednich połączeń komunikacyjnych. A to w dzisiejszych czasach rzecz nie do przecenienia.

Reprezentacyjnie

Ostatnią korzyścią o jakiej napiszemy, choć wcale nie najmniej ważną jest możliwość dobrania samochodu, który dopasować można do własnych potrzeb. Dzięki temu, iż auta dostępne w wypożyczalniach samochodów, czy to Śląsk, Mazowsze, czy inna część kraju, to pojazdy reprezentacyjne, które podnoszą prestiż jeżdżącej nimi osoby. Warto jednak pomyśleć o wynajmie takiego samochodu nie tylko udając się na rozmowę biznesową, ale i w każdej okoliczności. Dla wygody, przyjemności i pełnego, zasłużonego komfortu

100% gwarancji

Każdy pojazd wyjeżdżający na drogi z naszej wypożyczalni samochodów jest stuprocentowo sprawny technicznie!

Jesteśmy na Śląsku

Proponujemy atrakcyjne ceny, dzięki którym wypożyczenie samochodu stanie się niezwykle korzystną transakcją.

Oferta

Wynajmy średnio i długoterminowe

Dla wynajmów powyżej 3 miesięcy proponujemy bardzo atrakcyjne warunki najmu.

Obsługiwane miasta

 • Katowice*
 • Chorzów*
 • Bytom
 • Piekary Śląskie
 • Zabrze*
 • Gliwice*
 • Mikołów*
 • Kraków*
 • Łódź*
 • Wrocław*
 • Warszawa*

*Istnieje możliwość dowozu samochodu do klienta, należy wówczas ustalić indywidualnie opłate za podstawienie i odbiór samochodu.

Promocja dnia - nie czekaj

Ford Fiesta od 69 zł

Zarezerwuj przez telefon

Zadzwoń do Nas

Dostępne samochody od ręki

Sprawdź i porównaj z innymi

NOWE SAMOCHODY – NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU!